• Pzt - Cts. 9:00 - 19:00
  • Bizi Arayın 0216 442 23 00
  • Bizi Arayın 0532 698 77 88
  • İstanbul Maltepe

Genel Müdür

Kliniğimizin Genel Müdürü Hamdi Efendi 12 şubat 2016 da Bostancı’da 2 kardeşiyle beraber dünyaya geldi. Kliniğimize mart ayında geldiğinde klinik içerisinde kardeşleriyle beraber duvarlardan duvarlara , masalardan sandalyelere atlayarak klinik içi malzemelerinin kalite kontrol işlerinde çalışmaya başladı.
İlerleyen haftalarda kardeşlerinin kendilerine başka evlerde işler bulmasıyla tüm kalite kontrol işlerini tek başına yapmaya başlayarak azim ve kararlılığını hepimize gösterdi.

Kendisi bir süre başka işler baksada 3 haziran 2016 itibariyle kliniğimizde kadrolu olarak çalışmaya başladı.
İlk icraatı olarak kapalı mama ve kum paketlerinin sağlamlığını attığı pati darbeleriyle denetleyip patlayan paketlerle firmalara AR-GE çalışmalarında bilgi vermemizi sağladı. Kendisi  halen iş yoğunluğundan sıkıldığı vakitlerde bu görevi devam ettirmektedir.

Hamdi Efendi sıkı ve azimli çalışmasının karşılığı olarak ilerleyen dönemlerde kliniğe gelen müşterileri karşılama , kedi veya köpek müşterilerin miyavlayarak sakinleştirilmesi, muayene edilen kedilerin boşalan taşıma çantalarına girerek temizliğinin denetlenmesi gibi önemli konularda elini taşın altına sokarak artık genel müdür koltuğuna oturmayı hak ettiğini gösterdi.

Ekim 2016 da kendi isteğiyle bu önemli görevi yerine getirmek için fedakarlık yaparak bıçak altına yatarak kısırlaştı ve tüm mesaisini Kliniğimizin güvenle ve başarıyla daha ileriye taşınması hedefine adadı.

Genel Müdür koltuğuna oturmasıyla beraber sorumluluğu daha çok artan Hamdi Efendi fırsat bulduğu vakitlerde yeni aşı karnesi düzenlenmesi , kayıtların bilgisayara girilmesi yapılan evrak işlerindeki hataların giderilip denetlenmesi konularında uzmanlaştı
Kendisi kısır ve birçok sokak kedisinin manevi babasıdır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (11 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5 puan)
Tıkla Ara Veterinere Sor?