• Pzt - Cts. 9:00 - 19:00
  • Bizi Arayın 0216 442 23 00
  • Bizi Arayın 0532 698 77 88
  • İstanbul Maltepe

Evcil hayvanımızda Nish Adalar Veteriner tarafından yapılan teşhisden sonra tedavi olması gereken rahatsızlığını saptadık. Bu adım hastalanmış olan can dostumuz içim en önemli adımdır. Ameliyat gerekiyorsa ameliyata alırız. Sonrasında ise yoğum bakım ünitelerinde. Bu ortamlarda kesinlikle streil çalışmalarımızı sürdürürüz. Eldivensiz hiçbir işlem yapmamaktayız.

Bu işlemler sürerken can dostumuzun sahibine her daim arayıp bilgilendiririz. Ayrıca kliniğimizde sadece evcil hayvanların bakımı yapılmamaktadır. Sokakta yaşayan dostlarımızın başına da dışarıdaki zor şartlardan dolayı her şey gelebilir. Sizler böyle durumlara şahit olursanız dostlarımızı bize getirebilirsiniz. Her türlü masrafını kliniğimiz üstlenmektedir. Gerekli tedavilerini yapıp iyileşme gösterdikten sonra aşılarının yapılıp yapılmadığı kontrol edilir. Sonrasında ise yaşadığı ortama yani sokağa bırakılır. Ama altını özellikle çizeriz ki tamamen iyi olduğunu anladıktan sonra. Bizim türlü türlü yetilerimiz var ve canlılarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayızdır.

Hayvan severlerin ruhları özeldir, cömerttir, empati doludur, duyguludur ve masmavi gökyüzü kadar kocaman yüreklidir.

Hayvanları sevmek ayrıca insanları da sevmektir. Hayvan sevmeyen insan, insan de sevemezdir. Bu yüzden çokça sevip sevilmek lazımdır. İhtiyacı olan can dostumuza ihtiyacını vermemiz lazımdır, sevmemiz lazım. Başını okşayamasak bile uzaktan o sevgiyi hissettirmemiz lazım. Tedavi demek bir nevi de budur. Sevgiye alışmış bir canlıyı da kesinlikle sevgisiz bırakmamalıyız. Bizler Nish Adalar Veteriner hekimleri olarak bu işe gönül verdik. Tedavi sürecinde de canları en az yanacak şekilde özen göstererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bazı dostlarımızın ise maalesef kronik hastalıkları mevcut olabiliyor. Bizler de bu durum için gerekli olan programları oluşturup tedavi sürecini uygularız. Bizler doğayı, insanı ve en önemlisi hayvanı seven ve saygı gösteren bir kliniğiz. Bu işi sevmeyen yapamaz bizler sevmekten daha çok gönül verdik. Sizlerin de tedavi edilmesi gereken dostlarınız varsa bizlere gönül rahatlığı ile ulaştırabilrsiniz.

Nish Adalar Veteriner İle Evcil Dostlarınızda Mikroçip Uygulama

Mikroçip uygulama herkesin bilmediği ve duymaya alışık olmadığı bir uygulama sistemidir. Evcil hayvanı olan hemen hemen herkesin muhakkak ki devamlı gittiği bir veteriner kliniği vardır. Bu kliniklerde genel rutin kontroller yapılmakla birlkte evcil hayvanımızda önemli olan bir rahatsızlığın olup olmadığı da gözlemlenmektedir. Evcil hayvanlarımızın kaybolmaması ve bir kimlik taşımaları adına onlara mikroçipler yerleştirilmektedir. Bu mikroçipler veteriner hekimleri tarafından yerleştirilmektedir. Deri altına pirinç tanesi boyutunda olan özel makine sistemleri ile evcil hayvanınıza zarar verilmeyecek şekilde yapılmaktadır. Mikroçipi olmayan evcil hayvanlar Avrupa Birliği ülkelerine kesinlikle alınmamaktadır. Tüm kontrollerden geçerken havaalanlarında özel cihazlarla evcil hayvanın boynuna dokundurarak tüm bilgilerini ve sağlık kontrollerinde ekranlarda görünmektedir. Mikroçipli hayvanlar üzerlerinde onu taşırken zorlanma veya can yanma durumları kesinlikle olmamaktadır. Mikroçip uygulaması son derece önem ve profesyonellik istemektedir. Bu işlemi dışarıda veya başka bir yerde gerçekleştirmek kesinlikle söz konusu değildir. Bahsettiğimiz gibi tamamen uzman hekimler tarafından kliniklerde yapılmaktadır. Ayrıca evcil hayvanınızın kayıp veya çalıntı durumlarında da son derece önemli yer teşkil eder.

Nerede olursa olsun yerini tespit etmemiz mümkündür. Nish Adalar Veteriner olarak tüm personellerimizin sertifikası mevcuttur. Sertifikasız kimseler çalıştırmamaktayız ve sizlerin de evcil hayvanlarınızı sertifikasız ellere teslim etmemenizi önermekteyiz. Tüm hizmetlerimizde %100 garantili sağlık gücü sunmaktayız. Sizler de bizimle iletişime geçip bu tür hizmetlerden evcil hayvanlarınızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hayvanlara verdiğimiz sevgi ile bizler çalışma aşkımızla bugünlere gelmiş bulunuyoruz. Sizler de sahipliğini yaptığınız can dostlarınıza hak ettiği hizmeti verin ve sahip çıkın. Ev ortamına alışmış bir evcil hayvan için dış dünya çok zor hale gelebilir. Onun için bizimle iletişime geçip hayvanınıza mikroçip taktırın. Bunun için yapmanız gereken tek şey dahili numaramızı arayıp en kısa vakitte randevu talep etmeniz olacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5 puan)
Tıkla Ara Veterinere Sor?